Uwaga ❗

Praca szuka ludzi smile

Do naszego zespołu w Białymstoku poszukujemy:

  • Asystenta/asystentki osób niepełnosprawnych,
  • Rehabilitanta/ rehabilitantki.

Fundacja „Normalna Przyszłość” poszukuje rehabilitanta/ rehabilitantki oraz asystenta/ asystentki osób niepełnosprawnych do projektu, pt. „Poradnia życiowa dla osób z niepełnosprawnościami VI”.

✓ projektu jest zwiększenie aktywności społecznej osób z niepełnosprawnościami.
✓ realizowany jest od 01 kwietnia 2023 r. na terenie Białegostoku.
✓ finansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON).

  1. ASYSTENT/ASYSTENTKA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Zakres obowiązków:

  • pomoc osobom niepełnosprawnym- uczestnikom projektu, w codziennych czynnościach (dojazdy do pracy, robienie zakupów, wizyty u lekarza, załatwianie spraw urzędowych, itp.);
  • promocja usług asystenckich dla osób niepełnosprawnych w lokalnym środowisku;
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji projektowej związane z udzielaniem wsparcia uczestnikom projektu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • roczne doświadczenie z zakresu świadczenia usług asystenckich dla osób z niepełnosprawnościami.

Oferujemy:

  • umowę o pracę (pełen etat lub część etatu) do dnia 31 marca 2024 r.;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w organizacji z 19 –letnim doświadczeniem w aktywizacji osób z niepełnosprawnościami;
  • uczestnictwo w realizacji innowacyjnych projektów społecznych;
  • miłą atmosferę pracy, pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole.

Prosimy o wysyłanie CV na adres m.barczak@normalnaprzyszlosc.org. do 21 lipca 2023 r. W tytule maila prosimy wpisać „Asystent/ Asystentka osób niepełnosprawnych – Białystok”.

  1. REHABILITANT/REHABILITANTKA

  • prowadzenie rehabilitacji domowej dla uczestników projektu;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie fizjoterapii;
  • dwuletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia rehabilitacji osób z niepełnosprawnościami.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie lub zatrudnienie w ramach działalności gospodarczej (120 godzin) do dnia 31 marca 2024 roku;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w organizacji z 19 – letnim doświadczeniem w aktywizacji osób z niepełnosprawnościami – uczestnictwo w realizacji innowacyjnych projektów społecznych;

Prosimy o wysyłanie CV na adres m.barczak@normalnaprzyszlosc.org. do 21 lipca 2023 r. W tytule maila prosimy wpisać „Rehabilitant /rehabilitantka – Białystok”.

Prosimy również o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Fot. Canva