Uwaga ❗

Praca szuka człowieka 😊

Do naszego zespołu w Białymstoku poszukujemy:

Asystenta/asystentki osób niepełnosprawnych.

Fundacja „Normalna Przyszłość” poszukuje asystenta/ asystentki osób z niepełnosprawnościami do projektu, pt. „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością- edycja 2024”.

✔ Celem programu jest prowadzenie usług asystencji osobistej jako formy ogólnodostępnego wsparcia w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym osób z niepełnosprawnościami.
✔ Projekt realizowany jest od 01.01.2024 do 31.12.2024 roku
✔ Projekt finansowany jest ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

1. ASYSTENT/ASYSTENTKA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ:

Zakres obowiązków:

  • pomoc osobom niepełnosprawnym- uczestnikom projektu, w codziennych czynnościach (dojazdy do pracy, robienie zakupów, wizyty u lekarza, załatwianie spraw urzędowych, itp.);
  • promocja usług asystenckich dla osób niepełnosprawnych w lokalnym środowisku;
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji projektowej związane z udzielaniem wsparcia uczestnikom projektu.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie lub wyższe;
  • min. roczne doświadczenie z zakresu świadczenia usług asystenckich dla osób z niepełnosprawnościami.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na cały etat lub część etatu;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w organizacji z 19 –letnim doświadczeniem w aktywizacji osób z niepełnosprawnościami;
  • uczestnictwo w realizacji innowacyjnych projektów społecznych;
  • miłą atmosferę pracy, pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole.

Prosimy o wysyłanie CV na adres d.czerech@normalnaprzyszlosc.org. do 28.02. 2024 r. W tytule maila prosimy wpisać „Asystent/ Asystentka osób niepełnosprawnych – Białystok”.

Prosimy również o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.